Prázdniny ve městě 2007

25.07.2007

Prázdniny ve městě 2007

25.7.2007 náš klub uspořádal ve spolupráci s městem Frýdek-Místek akci pro děti, které zůstávají o prázdninách ve městě. Základní body programu byly- informace o foosballovém sportu, exhibice, turnaj losovaných dvojic a turnaj jednotlivců.

Přišlo celkem 10 dětí ve věku od 6 do 15 let. Tuto desítku doplnily naše třináctileté svěřenkyně Lenka a Hanka, které u nás trénují už téměř rok. Trenérskou rukou nad nimi bděli Karolína Holá, Radim Obert a Petr Plasgura.

Vysvětlili jsme jim a naučili je nejjednodušší finty a poté, co jim Petr s Radimem předvedli, jak takový zápas vypadá, se turnaje rozjely v plném proudu.

Nejlepší hráčkou turnaje se stala "FSSK" Lenka, která poslední měsíc trénuje dvoufázově. Její píle se projevila a nenašla přemožitele ani v jedné z disciplín. Hrdě jí konkurovala další "naše" hráčka Hanka, která byla ve dvojicích poražena právě jen Lenkou. Nejmladší účastnicí byla šestiletá Pavlínka. Nejlepší hráči si odnesli medaile a věcné ceny.

Ve chvílích, kdy děti zrovna nehrály turnaj, jim byl pouštěny videa a projekce fotek z největších foosballových akcí, aby si mohli lépe představit, jak tento sport vypadá na nejvyšší úrovni.

My i děti jsme byli z výsledku akce moc nadšení a snad některé z nich budeme pravidelně vídat v našem klubu na trénincích.

Konečné výsledky turnaje losovaných dvojic:
1.místo: Lenka, Pavel
2.místo: Hanka, Matěj
3.místo: René, Radim

Konečné výsledky turnaje jednotlivců:
1.místo: Lenka
2.místo: Pepa
3.místo: Petr

-KH-