World Championship Bonzini 2008

04.05.2008

World Championship Bonzini 2008

1.-4.5.2008 francouzské městečko Eaubonne nedaleko Paříže, hala CDFAS, 100 stolů Bonzini, 450 hráčů z celého světa, včetně výpravy národního týmu z Indie.

Poprvé jsme jeli na toto mistrovství světa téměř v celé sestavě. Každý si užil kousek toho úspěchu. Karolína s Nikolou se umístily na 9.místě ve dvojicích.

Dvojice Kováčik Palo- Plasgura Petr nezklamali a v open dvojicích okamžitě v pavoukovi vypadli. Chuť si oba ale zpravili- Palo ve své královské disciplíně open singles 9.místo z 300 hráčů a Petr v sunday D.Y.P. 3.místo ze 116 týmů a tím si splnil sen, odvézt si pohár z mistrovství světa.

Naši junioři se činili v juniorských jednotlivcích. David Plasgura 5.místo, Lenka Šárková i Hanka Jadlovcová 9.místo z celkových 20.hráčů.

Další členové výpravy- Karel Šebesta a Radim Obert sice žádné významné umístění nedovezli, ale v záplavě hráčů z různých koutů světa se hráčsky neztratili :)

Tento turnaj je to nejlepší, kde se můžete v Evropě jako hráč ocitnout- organizace, atmosféra, prostředí. 10 bodů, jako nejvyšší ocenění není ani omylem přehnané.

-KH-