Mistrovství Moravy 2009

01.02.2009

31.1.-1.2.2009 hostilo poprvé v historii Brno, jako jedna z moravských metropolí, Mistrovství Moravy v kategoriích dvojic a jednotlivců open, žen a juniorů.

S hrdostí a neskromností říkám, že se nám dařilo. Petr Plasgura ovládl Open kategorie- 1.místo ve dvojicích spolu se žďárákem Janem Kovaříkem a 3.místo v jendičkách, jako nejlepší český hráč, no prostě drtivé a přesvědčivé ovládnutí tohoto Českého poháru. V závěsu za ním se Radim Obert protlačil na 5.místo v singlech a s Tomášem Pospíšilem 7.místo v doublech. Pavol Kováčik přijel pro vavříny jen ve dvojicích a proto sbalil pohár za 3.místo s Palem Šamajem a my se těšíme, až zůstane na celý turnaj a ukáže nám své umění i v jedničkách.

Plasgura, tentokráte David, se taky pochlapil. Stal se juniorským Mistrem Moravy v jednotlivcích a s Lenkou Šárkovou pak přidali 3.místo v juniorských dvojicích. Hanka Jadlovcová spojila síly v juniorských dvojicích s Kamilem Kačerem a urvali 1.místo.

My ostatní bez titulu- Karolína Holá, Karel Šebesta, Martin Čala a Kateřina Volná- jsme si zahráli, pár hráčů porazili a hlavně nám to úplně všem moc slušelo v nových dresech.

Samochvála prý smrdí, ale když se členům klubu FSSK tolik vydaří turnaj takové kvality, pak by byla prostě škoda to trochu nevykřičet do světa.

Karolína Holá