FSSK na 1. ročníku výstavy SPORT, ZDRAVÍ A POHYB

15.03.2009

FSSK na 1. ročníku výstavy SPORT, ZDRAVÍ A POHYB

Ve dnech od 13.3. do 15. 3. 2009 se na výstavišti na Černé louce v Ostravě konal 1. ročník výstavy SPORT, ZDRAVÍ A POHYB. Díky zájmu Davida Wardase z FIREMEK (www.firemky.cz) dostal náš klub možnost se na této výstavě představit a zároveň ukázat lidem stolní fotbal jako sport.

Výstavy jsme se zúčastnili v hojném počtu v zastoupení: Radim Obert, David Plasgura, Lenka Šárková, Hana Jadlovcová, Kateřina Volná, Kristýna Krčmářová, Martina Platošová, Nikola Plasgurová a Eliška Hubená. Všichni se k tomu postavili velice zodpovědně a jen, co se otevřelo výstaviště, stáli jsme u stolů a během chvilky už jsme hráli, ať s opravdu malými dětmi, tak se starší generací. Líbilo se mi, že i když jsme měli ve hře převážně míček my, tak to lidi neodrazovalo, ale spíše byli zvědaví, co dalšího jim ukážeme. Našli se i zájemci, kteří neměli zájem pouze o hru, ale chtěli se i naučit nějaké triky.

Návštěvníci měli možnost si s námi zasoutěžit o kvalitní ponožky. Ale když nás po prvním dnu nikdo neporazil, tak jsme jim to ulehčili a stačilo, když nám vstřelili 3 góly a šli domů s ponožkami.

Myslím si, že tato výstava pro nás byla velkým přínosem, ať hrou, psychikou, tak také tím, že se lidé dozvěděli, že stolní fotbal existuje na profesionální úrovni.

Niki