MISTROVSTVÍ STŘEDNÍCH ŠKOL 2012

11.03.2012

MISTROVSTVÍ STŘEDNÍCH ŠKOL 2012

Od 20.3.2012 vypukne již 4.ročník seriálu oblastních kol MSŠ ve stolním fotbale. Všechny oblastní kola mají totožný formát. Zájemci o turnaj se musí přihlásit u svých tělocvikářů, kteří mají podrobné propozice turnaje. Seznam přihlášených studentů nám tělocvikáři můžou posílat do určeného data v propozicích na email fssk@seznam.cz

Samotný turnaj začíná vždy registrací jednotlivých dvojic v tělocvičně, která probíhá od 7:30 do 8:00. Nezapomeňte na SPORTOVNÍ OBLEČENÍ a hlavně HALOVOU OBUV! K dispozici budou uzamykatelné šatny na převlečení.

První část turnaje se odehraje formou kvalifikace, kde si každá dvojice zahraje nejméně 6 zápasů. Budeme hrát moderním systémem FAST, kterým se hrají největší turnaje na světě. Průběžné výsledky kvalifikace budeme promítat projektorem na plátno. Nejlepších 32 dvojic postoupí do druhé fáze turnaje, což je klasický vyřazovací pavouk.

Dle časových možností zařadíme mezi kvalifikaci a pavouka ještě Freestylovou disciplínu o nejlepší trik. Každá škola si bude moci do této disciplíny nominovat jednoho zástupce, který se bude snažit ukázat na stole nejlepší triky. Tříčlenná komise vyhodnotí nejlepší výkon, který bude oceněn plaketou pro nejlepšího Freestylistu.

V případě, že by jste se chtěli turnaje zúčastnit a k Vašim tělocvikářům se nedostaly propozice nebo jste narazili na jiný problém, tak nám napište na email fssk@seznam.cz a my se Vám pokusíme poradit.

Na turnajích si budete moci zakoupit veškeré potřebné příslušenství na hraní jako omotávky, rukavičky a další věci ze sortimentu www.ftb.cz.

Těšíme se na Vaši účast.

FSSK team