Od 26.11.2012 startujeme 5.ročník Mistrovství středních škol

05.11.2012

Od 26.11.2012 startujeme 5.ročník Mistrovství středních škol

V pondělí 26.11. vypukne 5.ročník Mistrovství středních škol ve stolním fotbale. Listopadová část MSŠ se již tradičně odehraje v Čechách a to konkrétně v těchto městech:

· pondělí 26.11. Praha

· úterý 27.11. Čáslav

· středa 28.11. Vlašim

· čtvrtek 29.11. Mladá Boleslav

· pátek 30.11. Kladno

Turnaje organizujeme na 10 až 12 stolech Garlando v perfektně sportovně naladěné atmosféře. Jedná se o turnaj dvojic, kde si díky kvalifikační části turnaje všichni zúčastnění skvěle zahrají. Kromě hlavní disciplíny dvojic se soutěžící mohou opět těšit na FREESTYLOVOU disciplínu. Vítězem této disciplíny se stane student, který předvede na stole během jedné minuty nejlepší triky. Nováčkům budeme opět předvádět, jak se jednotlivé střely mají trénovat a ukážeme vám základní principy samotné hry. Podrobné propozice turnaje mají Vaši tělocvikáři. V případě, že tomu tak není, tak nás kontaktujte na fssk@seznam.cz nebo na facebookových stránkách Foosballový sportovní klub.

Tři nejlepší dvojice z jednotlivých oblastních kol se nominují na Finálové kolo, které se uskuteční v dubnu ve Frýdku-Místku.

Partnerem akce je specializovaný eshop na stolní fotbal FTB.cz. Veškeré základní vybavení si budete moci zakoupit přímo na turnaji za zvýhodněné ceny.

Těšíme se na Vaši účast!
Team FSSK